Polecamy na prezent...


Nowe telewizory od Hannspree

autor: Ania dodane: 4 lipca 2012

0

Firma Hannspree wprowadza na polski rynek dwa nowe telewizory, wyposażone w wyświetlacze LCD z pełnoekranowym podświetleniem LED.

Nowości Hannspree – modele AD32UMMB i AD40UMMB – wyposażone są w ekrany o przekątnych 32″ (HD Ready, 720p) i 40″ (rozdzielczość Full HD – 1080p). Wyświetlany na nich obraz charakteryzuje się doskonałą ostrością, świetnym nasyceniem kolorów oraz głęboką, intensywną czernią – jest to zasługa zastosowania w urządzeniach pełnoekranowego podświetlenia diodami LED, trybu 24p (wyświetlanie obrazu z prędkością 24 klatek na sekundę) oraz całego zestawu technologii poprawiających jakość obrazu.

W modelach AD32UMMB i AD40UMMB znajdziemy cały zestaw funkcji dodatkowych. Warto tu wspomnieć m.in. o funkcji odtwarzania multimediów (muzyki, filmów, zdjęć) z nośników USB, możliwości nagrywania programu telewizyjnego czy wbudowanym czujniku światła (automatycznie dopasowującym parametry wyświetlanego ekranu do warunków panujących w pomieszczeniu). Przydatnym dodatkiem jest również możliwość “zapauzowania” lub cofnięcia oglądanego programu telewizyjnego (funkcje Freeze Picture oraz Time Shift).

Obie nowości wyposażone są w komplet niezbędnych złączy – do dyspozycji użytkownika oddano 3 porty HDMI 1.3, SCart, YPbPr, Component, VGA oraz USB. Telewizory mają oczywiście wbudowane tunery DVBT Mpeg-4 (są więc w pełni przystosowane do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej).

Hannspree AD32UMMB i AD40UMMB są już dostępne na polskim rynku – można je kupić w sklepie internetowym www.hannspreepolska.pl. Ich ceny to, odpowiednio, 1249 i 1749 zł.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również