Polecamy na prezent...


Nowości Mobotix na ISC w Las Vegas

autor: Anna Paczuska dodane: 26 kwietnia 2013

0

Międzynarodowa Konferencja Zabezpieczeń (International Security Conference- ISC) w Las Vegas była okazją do obejrzenia  kamery M15 Dual View marki Mobotix.

Następca M12,  światowej sławy podwójnej kamery z automatycznym przełączaniem przetworników dzień/ noc ,jest przygotowywany do wprowadzenia na rynek. I po raz kolejny klienci Mobotix mogą oczekiwać kolejnej rewolucji na rynku magapikselowych kamer IP.

Konferencji towarzyszyła również wystawa na której zaprezentowano najnowsze modele kamer o rozdzielczości 5 Megapixeli – D15, S15 i V15, które zapewniają większą czułość, lepszą jakość transmisji jak i doskonały obraz w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie te modele posiadają zaawansowany sensor ruchu, który znacząco zmniejsza ilość fałszywych alarmów  i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników w zakresie optymalizacji przesyłanych danych. Zaprezentowane zostały również liczne akcesoria do kamery z serii S14, takie jak HaloMount, SurroundMount i Dual Flexmount.

Po raz pierwszy,  na rynku amerykańskim pokazano aplikację mobilną Mobotix App, umożliwiającą zdalną obsługę wideodomofonu IP T24 oraz megapikselowych kamer IP Mobotix, wykorzystując produkty firmy Apple – np. iPada lub i Phone’a.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również