Polecamy na prezent...


Nowy telewizor Loewe Individual dostępny w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 3 czerwca 2013

0

Ten system domowej rozrywki pozwala na swobodę: dobór kolorów i materiałów; rozmiar ekranu, opcje audio; multimedia i obsługa sieci – to wszystko oferuje nowy telewizor Individual, którego wariantów może być ponad milion.

Loewe Individual jest dostępny w trzech rozmiarach: 40, 46 i 55 cali. Wszystkie wersje pracują w oparciu o technologię Edge LED Full-HD LCD z odświeżaniem obrazu 400 Hz. Jasność i wysokie odświeżanie obrazu pozwalają na precyzyjne prezentowanie obrazu 2D i 3D. Technologia Active Shutter gwarantuje pełne doświadczenie trzech wymiarów. Aby osiągnąć nasyconą czerń i zoptymalizować kontrast, Loewe Individual wyposażono w specjalny panel kontrastowy. Dzięki niemu odbicia są zminimalizowane.

Programowanie telewizora, Internet, zdjęcia, wideo i aplikacje są w pełni zintegrowane. Indywidualizacja się tutaj nie kończy, ponieważ treść można zapisać w „ulubionych” na ekranie startowym, niezależnie czy chodzi o ulubiony kanał, nagranie DR+ na zintegrowanym dysku, stronę internetową, aplikację z MediaNet, muzykę, film czy zdjęcie z sieci.

Wyposażona w 750GB pamięci nagrywarka DR+ zintegrowana z telewizorem, pozwala, jeśli zezwala na to nadawca, nagrywać treść 2D i 3D i przesyłać wideo na inne telewizory Loewe przez WLAN, LAN lub Powerline.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również