Polecamy na prezent...


NX2000: aparat z 12 wymiennymi obiektywami

autor: Anna Paczuska dodane: 8 czerwca 2013

1

Samsung Electronics poszerza linię aparatów NX, wprowadzając na rynek model NX2000.

Aparat ma matrycę APS-C CMOS o rozdzielczości 20,3 MPix. Wysoką jakość fotografii zapewnia procesor DRIMe IV, zaprojektowany z myślą o redukcji szumu, poprawie szybkości i wiernym odzwierciedlaniu barw.

Ponadto znajdziemy tu tryb zdjęć seryjnych wykonywanych z szybkością 8 kl/s, krótki czas otwarcia migawki – 1/4000 s, duży zakres czułości ISO (od 100 do 25600), dotykowy ekran WVGA o przekątnej 3,7 calaTryb SMART to 14 trybów tematycznych zapewniających optymalne ustawienia dostosowane do warunków otoczenia i do potrzeb fotografa.

Oferowana przez NX2000 jest także funkcja rejestrowania trójwymiarowych zdjęć i filmów – przy użyciu obiektywu Samsung 45 mm 2D/3D (sprzedawanego oddzielnie) Nagrywane w formacie Full HD filmy zachowują szczegółowość, przez co użytkownicy mogą wiernie przywoływać minione zdarzenia.

Sercem modelu NX2000 jest ulepszony moduł łączności Wi-Fi, wspierany przez technologię SMART CAMERA 2.0 i oferujący szereg funkcji, dzięki którym można łatwo przesyłać i archiwizować zdjęcia bezpośrednio z poziomu aparatu. Aplikacja Samsung SMART CAMERA App pozwala nawiązywać łączność pomiędzy urządzeniami

Model NX2000 będzie dostępny w kolorze białym, czarnym i różowym.

tagi:

Fotografia wykop blip flaker buzz

Zobacz również