Polecamy na prezent...


Odporne gadżety LifeProof teraz także w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 18 sierpnia 2012

0

Amerykańskie obudowy są wodoszczelne, odporne na trudne warunki atmosferyczne, chronią przed kurzem i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wstrząsami, a nawet przed skutkami upadku.

Na mocy podpisanej umowy, w ofercie Alstor pojawiła się praktycznie cała gama produktów LifeProof: obudowy ochronne dla iPhone 4 i dla iPhone 4S oraz akcesoria: opaski na ramię, uchwyty na kierownicę rowerową oraz klipsy na pasek – wszystkie z mocowaniami dla obudowy LifeProof.

Lekka i hermetyczna obudowa LifeProof gwarantuje skuteczną ochronę antywstrząsową, a zarazem pełną funkcjonalność iPhone, nawet podczas robienia filmów, np. pod powierzchnią wody. LifeProof dokładnie przylega do chronionego smartfona, przez co jego wymiary pozostają praktycznie niezmienione. Co ciekawe, produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Praktyczną opaskę na ramię z mocowaniem dla obudowy LifeProof wykonano z dodatkiem antypoślizgowych wkładek, dzięki czemu jest idealna nie tylko dla biegaczy, ale również dla wszystkich osób, które lubią być w ciągłym ruchu.

Solidnie wykonany uchwyt na kierownicę pozwala bezpiecznie korzystać z iPhone w obudowie LifeProof, np. jako kamery do nagrywania filmu z wycieczki rowerowej albo jako rowerowej nawigacji.

Lekki klips na pasek z mocowaniem dla obudowy LifeProof sprawi, że iPhone stanie się naszym niezawodnym towarzyszem zarówno w sali konferencyjnej, jaki i na górskich szlakach.

Produkty LifeProof są już dostępne w większości sklepów ze smartfonami i akcesoriami do smartfonów w całym kraju.  Cena obudowy LifeProof wynosi 299 zł, opaska na ramię kosztuje 199 zł, uchwyt rowerowy 149 zł, a klips na pasek  99 zł.

Źródło: LifeProof

tagi:

Gadżety Komórki wykop blip flaker buzz

Zobacz również