Polecamy na prezent...


Odtwarzacz Blu-ray Disc 3D Panasonic DMP-BDT320

autor: Anna Paczuska dodane: 25 września 2012

0

Film, przeglądanie Internetu, czy może ulubiony program w telewizji? Dzięki odtwarzaczowi FULL HD 3D Blu-ray Disc – DMP-BDT320 firmy Panasonic wszystko to możemy zrobić na ekranie telewizora, nie ruszając się z ulubionego fotela.
Możliwość konwersji obrazu z 2D na 3D oraz 32-bitowy przetwornik audio DAC o częstotliwości próbkowania 192 kHz umożliwiające uzyskanie efektu dźwięku przestrzennego w systemie 7.1 zadowolą koneserów oraz kinomanów. Urządzenie jest wyposażone w wiele nowoczesnych technologii oraz funkcji, które zostały wyróżnione nagrodą dla najlepszej innowacji podczas targów CES 2012.  Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w modelu DMP-BDT320 jest napęd szczelinowy, który zastąpił tradycyjną tackę na płytę Blu-ray.

Panasonic DMP-BDT320 oferuje dostęp do platformy multimedialnej firmy Panasonic — VIERA Connect. Dzięki niej korzystanie z systemu kina domowego jest bardzo wygodne, a jego pełna indywidualizacja dodatkowo wzbogaca radość z jego obsługi. Za pośrednictwem platformy użytkownicy mają dostęp m.in. do filmów na żądanie, programów sportowych, gier oraz usług społecznościowych. Pozwala ona w łatwy i szybki sposób łączyć się z bliskimi osobami dzięki takim serwisom jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype . Ponadto zainstalowana w odtwarzaczu karta Wi-Fi pozwala oglądać materiały dostępne za pomocą funkcji VIERA Connect i BD-Live™ bez konieczności używania kabla LAN czy adaptera sieci WLAN.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również