Polecamy na prezent...


Olloclip Quick-Flip − jak zmienić iPhone’a w aparat fotograficzny?

autor: Anna Paczuska dodane: 13 sierpnia 2013

0


Firma Olloclip znana jest fanom akcesoriów mobilnych dzięki zestawowi obiektywów 3 w 1. W Polsce nareszcie pokazało się również najnowsze „dziecko” producenta, obudowa Quick-Flip, dzięki której robienie zdjęć za pomocą iPhone’a i iPoda staje się jeszcze prostsze.

Obudowa Quick-Flip ma zintegrowaną zaślepkę na narożnik urządzenia, w którym znajduje się obiektyw aparatu. Aby zrobić zdjęcie przy pomocy obiektywów Olloclip, wystarczy odsunąć zaślepkę, nałożyć wybrany obiektyw i skupić się tylko na wybraniu odpowiedniego ujęcia. Co więcej, ruchomy narożnik może służyć jako spust migawki.

W zestawie do obudowy dołączone jest urządzenie Pro-Photo. Prosta nakładka na obudowę Quick-Flip, która pozwala na bezproblemowe podpięcie lampy błyskowej, mikrofonu i statywu.

Obudowa Olloclip Quick-Flip jest w pełni kompatybilna z iPodem Touch piątej generacji oraz iPhone’m 4, 4S i 5. Olloclip Quick-Flip dostępny jest na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 149 PLN. Jedynym dystrybutorem produktów Olloclip w Polsce i właścicielem marki iCorner jest Alstor.

tagi:

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również