Polecamy na prezent...


OPPO BDP-103D – pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-ray z technologią Darbee

autor: Anna Paczuska dodane: 25 września 2013

0

Technologia Visial Presence firmy Darbee dodaje głębi, realizmu oraz czystości każdemu materiałowy video poddanemu obróbce sygnału. W rezultacie widz zyskuje nieporównywalną z niczym innym jakość sygnału HD, skalowaną nawet do 4K. Pierwsza publiczna premiera będzie miała miejsce podczas targów CEDIA w USA w dniach 25-28 września 2013.

OPPO BDP-103 Darbee Edition (BDP-103D) jest najnowszym modelem w ofercie producenta. Bazowa jednostka OPPO BDP-103EU udoskonalona o technologię Darbee Visial Presence (DVP) nie tylko dostarcza wzorcowej jakości obrazu, ale dodatkowo zwiększa głębię i realizm w wizualnych doświadczeniach towarzyszących projekcji. Identycznie jak bazowy model BDP-103EU, wersja BDP-103D odtwarza sygnał video z DVD, Blu-ray, plików multimedialnych oraz usług sieciowych. Dzięki technologii DVP, OPPO BDP-103D może aktywować algorytm trójwymiarowej głębi dla sygnału video i za pomocą jednego z trzech ustawień pracy procesora video wybrać optymalny zdaniem użytkownika obraz.

Zmiany dokonywane w obrazie video są regulowane, zatem widz decyduje czy mają być one subtelne, czy wyraźnie zaakcentowane. Procesor z technologią DVP w czasie rzeczywistym analizuje sygnał video i wprowadza korektę w głębi i przejrzystości obrazu – co ważne w sposób, który nie wpływa na kalibrację systemu kinowego. OPPO BDP-103D łączy w sobie często sprzeczne cele wzorcowego kina domowego: referencyjną jakość, precyzyjną reprodukcję i wierność przekazu w celu wyrażenia oryginalnych zamierzeń filmowców z możliwościami poprawy i ingerencji w sygnał video, aby dopasować go do indywidualnych gustów widza.

Nowy model  będzie dostępny pod koniec października 2013 w cenie 3 659 zł.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również