Polecamy na prezent...


Panasonic LUMIX FZ200

autor: Anna Paczuska dodane: 18 lipca 2012

0

Panasonic przedstawia nowy, kompaktowy aparat cyfrowy z superzoomem LUMIX FZ200. Dzięki bardzo szybkiemu działaniu model nadaje się do rejestrowania niespodziewanych sytuacji i zaskakujących ujęć.

Najważniejsze cechy i funkcje:

Zaawansowany obiektyw LEICA DC: obiektyw LEICA z 24-krotnym zoomem optycznym i jasnością F2.8 w całym zakresie ogniskowych przekracza dotychczasowe granice możliwości aparatów ze stałym obiektywem. Dzięki inteligentnemu 48-krotnemu zoomowi i nanopowłokom, które ograniczają powstawanie duszków i odblasków, aparat FZ200 doskonale nadaje się do robienia klarownych, dynamicznych zdjęć.

Znakomite działanie w słabym oświetleniu: udoskonalony 12-megapikselowy przetwornik MOS o dużej czułości, procesor obrazu Venus Engine i zakres ustawień czułości do ISO 6400 ograniczają szumy na zdjęciach robionych w słabym oświetleniu.

Zaawansowana stabilizacja obrazu: funkcja stabilizacji Power O.I.S, dostępna we wszystkich ustawieniach rejestrowania obrazu, w tym podczas korzystania z zoomu i nagrywania wideo, w maksymalnym stopniu przeciwdziała skutkom drżenia rąk.

Szybkość fotografowania: łatwe rejestrowanie szybko poruszających się obiektów umożliwia czołowa w branży technologia zdjęć seryjnych z prędkością 12 kl./s.

Nagrywanie filmów Full HD: aparat LUMIX FZ200 umożliwia nagrywanie zachwycających filmów w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080, 50p) z dźwiękiem Dolby Digital. Opcje nagrywanie dostępne w formatach AVCHD Progressive i MP4 zapewniają najszerszy wybór ustawień kompresji i zgodności.

Pełna kontrola artystyczna: szeroki wybór trybów ręcznych i artystycznych, w tym funkcje kontroli artystycznej i fotografia 3D, zapewnia pełną kontrolę nad zdjęciami.

Solidna budowa i długie działanie: aparat LUMIX FZ200 ma wytrzymałą obudowę i jasny 3-calowy ekran LCD o swobodnie ustawianym kącie. Ponadto bateria o pojemności 1200 mAh umożliwia zrobienie ponad 500 zdjęć w trybie gotowości operacyjnej.

tagi:

Fotografia wykop blip flaker buzz

Zobacz również