Polecamy na prezent...


Pendrive Platinet USB 3.0

autor: Anna Paczuska dodane: 10 października 2012

0

Firma Platinet wprowadziła do oferty pendrive’y USB 3.0 w trzech pojemnościach: 16GB, 32GB i 64GB.

Pendrive USB 3.0 gwarantuje nawet 10-krotnie szybszy transfer danych niż pendrive’y w standardzie USB 2.0. Jednocześnie pendrive’y  Platinet USB 3.0 są w pełni kompatybilne ze starszym standardem USB 2.0.

Dzięki wysokiej wydajności można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt minut przy przesyłaniu danych. Do pendrive’a dołączone specjalne oprogramowanie Security Software, które umożliwia zabezpieczanie dostępu do ważnych danych za pomocą hasła. Program tworzy tzw. Security Area (oddzielną partycję) do której dostęp możliwy jest tylko po wpisaniu prawidłowego hasła. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia uruchamianie plików ISO, ustawianie bootowania oraz blokowanie komputera.

Obudowa wykonana jest z aluminium połączonym z twardym plastikiem, co zapewnia najwyższą trwałość pendrive’a i bezpieczeństwo danych. Pendrive jest tak zaprojektowany, że można go przypiąć do breloka , kluczy czy też smyczy.

Dzięki pracy w standardzie Plug and Play jest automatycznie wykrywany przez komputery wyposażone w porty USB bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dodatkową zaletą pendrive’a jest niski pobór mocy i szybki transfer danych.

Ceny{

PLATINET PENDRIVE USB 3.0 16GB  – PMFU316

Sugerowana cena detaliczna brutto to 59,90 zł.

PLATINET PENDRIVE USB 3.0 32GB – PMFU332

Sugerowana cena detaliczna brutto to 115,00 zł.

PLATINET PENDRIVE USB 3.0 64GB – PMFU364

Sugerowana cena detaliczna brutto to 189,00 zł.

tagi:

Gadżety Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również