Polecamy na prezent...


Philips przedstawił monitor dokujący USB

autor: Anna Paczuska dodane: 14 maja 2013

0

23-calowy monitor, który wystarczy podłączyć do notebooka za pomocą kabla USB, aby korzystać z urządzeń peryferyjnych.

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, prezentuje 23-calowy monitor 231P4UPES, który podłączony do notebooka za pomocą kabla USB, spełnia rolę stacji dokującej. Model ten oferuje rozszerzoną przestrzeń roboczą, dostęp do urządzeń peryferyjnych oraz wiele innych udogodnień dedykowanych przede wszystkim zastosowaniom biznesowym.

Monitor PHILIPS 231P4UPES przydatny będzie wszystkim tym, którzy korzystają z komputera przenośnego. Trzy porty USB, w tym dwa USB 3.0 służące do szybkiego przesyłania danych i jeden USB 2.0, zapewniają natychmiastowy dostęp do podłączonych urządzeń peryferyjnych, na przykład drukarki, napędów zewnętrznych, aparatu czy myszki. Kabel USB 3.0 służy do podłączania urządzeń, a także do bezpośredniego łączenia z Internetem lub siecią intranet przez zintegrowany port Ethernet. Szczególnie docenią te możliwości użytkownicy ultrabooków, które z racji swojej konstrukcji mają ograniczoną liczbę portów, a więc i okrojone możliwości podłączania wielu urządzeń.

Posiadacze notebooków o niewielkiej przekątnej ekranu docenią w monitorze PHILIPS 231P4UPES powierzchnię 23-calowego ekranu, który wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD 1920×1080. Podstawa monitora pozwala m. in. na regulację jego wysokości w zakresie 13 cm, wyposażona jest również w AutoPivot, czyli automatyczne wykrywanie obrotu monitora o 90 stopni i dostosowanie obrazu do nowego układu. Dostępna jest polska wersja językowa OSD.

Monitor waży 5,30 kg przy wymiarach 547×515×220 mm (z podstawą).

Cena: ok. 1400 zł

tagi:

Komputery i laptopy wykop blip flaker buzz

Zobacz również