Polecamy na prezent...


Plantronics MDA200: adapter „plug and play” do UC

autor: Anna Paczuska dodane: 24 listopada 2011

0

Firma Plantronics poszerzyła swoją ofertę o nową kategorię urządzeń, które mają pomóc firmom w przejściu od wykorzystywania wyłącznie tradycyjnych telefonów stacjonarnych do zastosowania infrastruktury zunifikowanej komunikacji (UC).

Produkty Plantronics Enabler do UC zostały zaprojektowane dla zmaksymalizowania wykorzystania przez działy IT w firmach pierwotnej inwestycji w infrastrukturę do tradycyjnej komunikacji głosowej, na którą składają się telefony stacjonarne i urządzenia audio do komunikacji. Wykorzystujący stacjonarną bazę, MDA200 stanowi opcję dla elastycznych środowisk pracy. Obsługuje przewodowe i bezprzewodowe zestawy słuchawkowe USB, pozwalając na odbieranie i kończenie, zatrzymywanie oraz przełączanie połączeń z dowolnego podłączonego urządzenia przez naciśnięcie jednego przycisku.

MDA200 zapewnia działom IT możliwość wykorzystania istniejących urządzeń, podczas pilotażu, testowania lub wdrażania softphonów wiodących dostawców UC, takich jak: Avaya, Cisco, IBM i Microsoft. Produkty Plantronics z kategorii Enabler UC obejmują również szereg adapterów USB do przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, które umożliwiają podłączenie niemal każdego zestawu słuchawkowego Plantronics do urządzenia USB.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również