Polecamy na prezent...


Podróżny router z funkcją ładowania przez port USB

autor: Anna Paczuska dodane: 30 września 2013

0

TRENDnet ogłosił dostępność nowego urządzenia z rodziny N150, model TEW-714TRU, który został zaprojektowany do dzielenia połączenia internetowego na wielu użytkowników podczas podróży.

TEW-714TRU został zamknięty w kompaktowej obudowie, którą podłącza się bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Urządzenie ma w zestawie trzy wymienne wtyczki elektryczne – Amerykańską, Europejską i Brytyjską, aby umożliwić działanie w niemal każdym kraju.

Ustaw TEW-714TRU w tryb Router i podłącz kabel ethernetowy, aby przekształcić jednoprzewodowy dostęp do Internetu w bezprzewodowe źródło dostępu do sieci dla swoich kolegów lub rodziny. Aby podzielić pojedyncze bezprzewodowe połączenie internetowe w hotelu lub innym miejscu, ustaw TEW-714TRU w tryb WISP i wpisz dostarczoną nazwę użytkownika oraz hasło. TEW-714TRU połączy się z siecią bezprzewodową i rozdzieli sygnał na wszystkie podłączone urządzenia. Dziel się treścią ze wszystkimi połączonymi urządzeniami poprzez podłączenie pamięci flash USB lub dysku przenośnego do portu USB. Skorzystaj też z portu USB, aby naładować przenośne urządzenie.

Cena: 250 zł

YouTube Preview Image

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również