Polecamy na prezent...


Podstawka chłodząca Silent Fan

autor: Anna Paczuska dodane: 28 grudnia 2012

0

Firma MODECOM rozszerza grupę produktową podstawek pod laptopy. Tym razem do oferty producenta sprzętu komputerowego trafiła podstawka z podświetlanym wentylatorem model SILENT FAN MC-CF13. Produkt przeznaczony jest do użycia z komputerami przenośnymi o przekątnej ekranu do 14”.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji podstawka SILENT FAN MC-CF13 zapewnia wyjątkowy komfort pracy z komputerem przenośnym nawet przez okres wielu godzin. Aby zapewnić użytkownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa pracy z laptopem, MODECOM SILENT FAN MC-CF13 wyposażono w specjalne, antypoślizgowe, gumowe podkładki, które utrzymują produkt w stabilnej pozycji.

Warto zwrócić uwagę również na składane nóżki pozwalające regulować kąt nachylenia do indywidualnych preferencji użytkownika. Kolejną istotną cechą prezentowanego modelu jest umieszczony w spodniej jego części zwijany przewód USB z przejściówką, który pozwala na podłączenie produktu  bez konieczności blokowania portu USB w komputerze przenośnym.

MODECOM SILENT FAN MC-CF13  również schłodzi rozgrzane w trakcie intensywnej pracy podzespoły komputera. Dzieje się tak za sprawą umieszczonego w środkowej części konstrukcyjnej bardzo cichego, podświetlanego na niebiesko wentylatora chłodzącego o rozmiarze 14 centymetrów. Dodatkowo, aby ułatwić wygodny przepływ powietrza górną cześć podstawki wyposażono w specjalną siatkowaną powierzchnię.

Cena: 30 zł

tagi:

Gadżety Komputery i laptopy wykop blip flaker buzz

Zobacz również