Polecamy na prezent...


Prezenty od Verbatim na Święta

autor: Anna Paczuska dodane: 3 grudnia 2012

0

Czym zaskoczyć najbliższych na święta, czego potrzebują i widok jakiego prezentu sprawi im radość? Verbatim proponuje kilka interesujących produktów, które zaciekawią nie tylko wielbicieli nowinek technologicznych ale i zwykłych użytkowników sprzętu komputerowego.

USB Store ‘n’ Go V3 z interfejsem USB 3.0

Dzisiejsze realia skłaniają do używania urządzeń coraz szybszych i bardziej kompaktowych, jednocześnie o coraz większej pojemności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, firma Verbatim jako świąteczny prezent proponuje urządzenie USB Store ‘n’ Go V3. Ta przenośna pamięć, wyposażona w interfejs USB 3.0, waży zaledwie kilka gramów. USB Store ‘n’ Go V3 dostępne są w czterech wersjach o pojemności 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB oraz w siedmiu atrakcyjnych kolorach. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje zawsze mieć przy sobie najważniejsze dane. Sugerowana cena detaliczna, w zależności od konfiguracji modelu, mieści się w granicach od 39 do 229zł.

Dysk Store ‘n’ Go Ultra Slim

Kolejną propozycją firmy Verbatim na praktyczny, a jednocześnie elegancki podarunek, jest dysk Verbatim Store ‘n’ Go Ultra Slim. Produkt oferowany jest w pojemności 500 GB. Ma zaledwie 10,5 mm grubości, co czyni go jednym z najcieńszych dostępnych na rynku urządzeń tego rodzaju. Verbatim Store ‘n’ Go Ultra Slim stanowi doskonały dodatek do komputerów typu ultrabook. Dodatkowo, dysk umożliwia nagrywanie audycji telewizyjnych. Store ‘n’ Go Ultra Slim, posiadający port USB 3.0, wyposażony jest w oprogramowanie Nero BackItUp Essentials, które umożliwia stworzenie zapasowej kopii danych, zawartych na dysku. Dysk dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz srebrnym. Sprzedawany jest w komplecie z kablem USB 3.0, a jego sugerowana cena detaliczna to 299zł.

Karty UHS-I SDHC i SDXC firmy Verbatim

Karty UHS-I SDHC i SDXC to najszybsze dostępne karty pamięci na rynku. Kierowane są przede wszystkim do miłośników fotografii – zarówno profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych pasjonatów. Umożliwiają one magazynowanie dużej liczby zdjęć cyfrowych oraz nagrań w wysokiej rozdzielczości. Prędkość nagrywania danych na karcie wynosi 25 MB/s, a odczytu 90 MB/s. Verbatim oferuję tę kategorię kart w różnych pojemnościach: od 16GB do 64GB. Sugerowana cena detaliczna zaczyna się już 119zł za kartę.

Ładowarki przenośne Verbatim Power Pack

Ładowarki Verbatim Power Pack pozwalają zasilać urządzenia mobile bez użycia stacjonarnych gniazdek elektrycznych. Ten lekki przenośny sprzęt jest w stanie naładować nawet najbardziej energochłonne urządzenia. Jest niezastąpiony w podróży oraz w warunkach braku dostępu do zasilania sieciowego. W ofercie jest kilka modeli ładowarek  Verbatim Power Pack.

Ceny detaliczne ładowarek przenośnych Verbatim Power Pack zaczynają się od 59zł.

tagi:

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również