Polecamy na prezent...


Pro Solutions – nowe torby na laptopy

autor: Anna Paczuska dodane: 26 listopada 2012

0

Coraz lżejsze i delikatniejsze laptopy wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Ale równie ważna jest wygoda użytkownika komputera. Najnowsze modele toreb Pro Solutions oraz Pro Solutions Light sprostają obu zadaniom.

Są one wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia. Producent zastosował również specjalne stopki chroniące spód torby przed wilgocią i brudem. Notebook przechowywany w torbie Pro Solutions może czuć się zatem wyjątkowo bezpiecznie.

Pasek na ramię oraz dwa solidne uchwyty z dodatkowym obiciem sprawiają, że torbę zawsze nosi się wygodnie. Podróżnicy mogą skorzystać z paska, służącego do zamocowania torby do rączek walizki. Dzięki licznym kieszeniom, przegrodom czy schowkom w torbie zmieszczą się dokumenty i dodatkowe przedmioty takie jak: telefon komórkowy, akcesoria do laptopa, długopisy,  pamięć USB. Oba modele różnią się pomiędzy sobą jedynie drobnymi detalami, Pro Solutions wyróżnia m.in. organizer. Torby przeznaczone są dla komputerów o przekątnej ekranu 15,6” .

Cuvio to torba  z niespodzianką. Jest nią zestaw praktycznych akcesoriów do notebooka  zawierający trzyprzyciskową mysz optyczną z sensorem optycznym 800- dpi, wtyk USB oraz urządzenie Plug and Play. Poręczna torba z miękko wyścielonym wnętrzem idealnie chroni sprzęt przez zakurzeniem, zabrudzeniem, uszkodzeniem. Jej praktyczne elementy to błyskawiczny zamek umożliwiający szybki dostęp, regulowany pasek na ramię oraz płaski uchwyt. Torba dedykowana jest dla komputerów o przekątnej ekranu 15,6”.

Torby można kupić w sklepie Hama.

Ceny:

Zestaw do notebooka Cuvio – 129,00 złotych

Torba Pro Solutions – 229,00 złotych

Torba Pro Solutions Light– 199,00 złotych.

tagi:

Komputery i laptopy Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również