Polecamy na prezent...


Przenośne dyski do komputerów Mac

autor: Anna Paczuska dodane: 20 października 2011

0

Iomega zaprezentowała aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800 – Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition.

Wykorzystana w nowych dyskach technologia FireWire 800 i USB 2.0 w połączeniu z dyskami o prędkości obrotowej 7200 obr/min zapewniają powszechną kompatybilność oraz wydajność . Wykorzystane mechanizmy systemu DropGuard chronią dysk i zgromadzone na nim dane przed uszkodzeniem podczas upadku nawet z wysokości 2,1 m. Dyski są fabrycznie formatowane w systemie HFS+, zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. W przeciwieństwie do innych konkurencyjnych napędów, dyski eGo pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe. Dyski nie wymagają dodatkowego zasilania i są sprzedawane z kompletem kabli.

Nowe dyski Iomega eGo Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB (SKU35412) w cenie 460 zł, model o pojemności 1TB w cenie 580 zł. Dyski eGo Portable Hard Drive dostępne są na rynku od października.

tagi:

Komputery i laptopy Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również