Polecamy na prezent...


Przenośny komputer All-in-One z 18,4-calowym ekranem

autor: Anna Paczuska dodane: 20 sierpnia 2013

2

Do tej pory komputery All-in-One kojarzone były przede wszystkim z urządzeniami stacjonarnymi. Asus przełamuje konwencję i wprowadza do swojej oferty Portable AiO (P1801-T) – przenośny komputer z 18,4-calowym ekranem dotykowym Full HD.
Wbudowana podstawka pozwala na jego ergonomiczne ustawienie np. biurku. Ważący 2,4 kg komputer przeniesiemy w dowolne miejsce za pomocą zintegrowanego uchwytu. Wbudowana bateria może pracować do pięciu godzin z włączonym filmem 1080p Full HD.

18,4-calowy ekran Full HD  rozpoznaje jednocześnie do 10 punktów dotyku. Zastosowana w urządzeniu technologia IPS umożliwia wspólne oglądanie multimediów całej rodzinie. Obraz będzie wyraźny praktycznie z każdego miejsca w pomieszczeniu. Mocne głośniki stereofoniczne z technologią ASUS SonicMaster dostarczą wysokiej jakości dźwięk.

Przenośny komputer ASUS P1801-T jest zasilany czterordzeniowym procesorem NVIDIA Tegra 3 z 12-rdzeniowym procesorem graficznym. Odpowiada on za płynne działanie nawet w przypadku najbardziej wymagających aplikacji i przy odtwarzaniu filmów Full HD. Na jego pokładzie znajdziemy system Android 4.2 Jelly Bean, z którym użytkownik otrzymuje dostęp do ponad 700 000 aplikacji i gier, jak również ebooków, piosenek oraz filmów w sklepie Google Play.

Port micro-USB pozwala na podłączenie komputera do stacjonarnej klawiatury i myszki (adapter dołączony do zestawu), ułatwiając korzystanie z bardziej wymagających aplikacji biurowych, takich jak edytor tekstu czy arkusz kalkulacyjny. Z ASUS Portable AiO użytkownik może strumieniować pliki z komputerów PC i MAC łącząc się z nimi bezprzewodowo i korzystając z oprogramowania zdalnego pulpitu w systemie Android.

ASUS Portable AiO będzie dostępny w Polsce od września.

tagi:

Komputery i laptopy wykop blip flaker buzz

Zobacz również