Polecamy na prezent...


Przydatne gadżety do telewizora

autor: Anna Paczuska dodane: 18 sierpnia 2012

0

Nowoczesne urządzenia do jak najpełniejszego zaprezentowania swoich możliwości wymagają akcesoriów. Przykładowo konsola do gier jest praktycznie bezużyteczna bez padów, a telewizor 3D wymaga okularów, aby cieszyć się realistycznymi doznaniami.

Jednym z nich są PASYWNE OKULARY POLARYZACYJNE 3D. W zestawie kosztującym 69,90 PLN znajdują się 3 pary okularów polaryzacyjnych 3D przeznaczonych do współpracy z większością pasywnych urządzeń trójwymiarowych: telewizorów 3D-TV, rzutników 3D, notebooków 3D, monitorów komputerowych 3D i kina 3D. Okulary są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z przyjaciółmi, gwarantują wspaniałe, realistyczne doznania podczas wspólnego oglądania programów. Jednocześnie Hama pomyślała o designie, gdyż modne oprawki okularów są dostępne w trzech kolorach: czerwonym, żółtym i czarnym.

Uchwyty TV są kolejną grupą akcesoriów przeznaczonych do uatrakcyjnienia domowej rozrywki. Uchwyty umożliwiają umieszczenie telewizora, lub monitora, dokładnie tam, gdzie chcemy, na dowolnej wysokości i ustawienie ekranu pod żądanym kątem. Dzięki takiemu mocowaniu oszczędza się miejsce na półce, czy biurku.

Uchwyt TV WAB032 MOVE 100X100 THOMSON jest przeznaczony do montażu telewizora o przekątnej do 32 cali i wadze do 15 kg. Wieszak zgodny ze standardem VESA 100×100 umożliwia pochylenie odbiornika do 15 stopni i obrotu do +/-30 stopni. Uchwyt ma specjalnie zaprojektowany uchwyt do kabli pozwalający je ukryć. Sugerowana cena sprzedaży to 99,90 PLN.

Jeżeli potrzebujemy uchwytu, który obraca się o 180 stopni warto wybrać uchwyt TV WAB132 MOVE+2 RAMIONA THOMSON. Ten model także jest przeznaczony do odbiorników o maksymalnym rozmiarze 32 cale i wadze do 15 kg. Od poprzednika odróżniają go jedynie dodatkowe ramiona, dzięki którym ekran telewizora może być skierowany w dowolnym kierunku. Stelaż kosztuje 149,90 PLN.

Akcesoria można kupić w sklepie internetowym Hama.

tagi:

Gadżety Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również