Polecamy na prezent...


Rejestrator samochodowy HD720P z obrotowym wyświetlaczem

autor: Anna Paczuska dodane: 21 czerwca 2012

0

Samochodowy rejestrator obrazu i dźwięku Platinet HD720P posiada 2-calowy kolorowy ekran TFT z funkcją nagrywania w nocy w podczerwieni. Urządzenie nagrywa w rozdzielczościach VGA (640×480), QVGA (320×240), SXGA (1280×720) i tworzy pliki w formacie AVI. Posiada obiektyw  120°. Obrotowa soczewka umożliwia nagrywanie obrazu przed samochodem lub wewnątrz samochodu.

Rejestrator obsługuje karty SD / MMC do 32 GB, jednak karta pamięci nie jest oferowana w zestawie. Wyświetlanie obrazu następuje w czasie rzeczywistym, a wyświetlanie daty i godziny na materiale wideo opatrzone jest w znak wodny, dzięki czemu zabezpiecza materiał dowodowy. Nagrywanie odbywa się automatycznie po uruchomieniu samochodu. Materiał nagrywany jest z dużą szybkością i szybko reaguje na zmiany natężenia światła

Urządzenie posiada funkcję automatycznego nagrywania cyklicznego oraz funkcję przechowywania sekcji materiału. Jego zasilanie wejściowe to 5V DC, a interfejs to wyjście AV i USB 2.0. Rejestrator ma wbudowaną baterię wielokrotnego ładowania oraz ładowarkę samochodową, a także wbudowany mikrofon i głośnik oraz oświetlenie LED.

Cena: 229,90 zł

tagi:

Gadżety Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również