Polecamy na prezent...


Rozrywkowy gadżet – Logitech Harmony Touch

autor: Anna Paczuska dodane: 4 października 2012

0

Logitech prezentuje pilota uniwersalnego z linii Hormony – Logitech Harmony Touch. To urządzenie wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, które umożliwia kontrolę nad 15 urządzeniami jednocześnie.

Pilot Logitech Hormonu Touch został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli sprawnie zarządzać systemem domowej rozrywki. Urządzenie pozwala dodawać, usuwać i zmieniać kolejność nawet 50 ulubionych konfiguracji na 2,4-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Po prostej instalacji online, można uzyskać dostęp do wszystkich konfiguracji bez konieczności zapamiętywania ich numerów i przewijania długich instrukcji obsługi. Dzięki personalizacji ikon, można szybko i łatwo znaleźć wszystkie ulubione formy domowej rozrywki – od filmów przez gry do muzyki – i to jedynie za pomocą jednego dotknięcia.

Niskoprofilowane, podświetlane klawisze pozwalają kontrolować systemem domowej rozrywki nawet w ciemnościach. Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225 000 urządzeniami domowej rozrywki ponad 5000 marek. Dodatkowo może kontrolować aż 15 sprzętów jednocześnie. Wygodna stacja ładująca utrzymuje pilota w ciągłej gotowości do pracy i, co najważniejsze, w zasięgu ręki.

Pilot Logitech Harmony Touch jest dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 759 PLN.

tagi:

Gadżety Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również