Polecamy na prezent...


Rozwiązania REACH: przechwytywanie i zarządzanie obrazem wideo

autor: Anna Paczuska dodane: 1 lutego 2013

1

Rozwiązania multimedialne oraz systemy nagrywania strumieniowego firmy REACH są już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce.

Systemy umożliwiają przechwytywanie sygnałów wideo z dowolnego urządzenia wyposażonego w kamerę lub wyświetlającego informacje na monitorach. Pozwalają na nagrywanie i archiwizowanie oraz udostępnianie w sieci IP (w sieci LAN / przez Internet) online lub na żądanie (Video on Demand) sygnałów wideo w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania firmy REACH są skalowalne i mogą obsłużyć jednocześnie dowolną liczbę zdarzeń / lokalizacji. W każdej lokalizacji mogą przechwycić do 6 sygnałów wideo, nagrywać je zsynchronizowane z sygnałem audio i dystrybuować w sieci IP.

Urządzenia można wykorzystywać do rejestracji np. operacji i zabiegów medycznych z użyciem kamer, szkoleń, wykładów, czy posiedzeń zarządu. Zarchiwizowane materiały multimedialne mogą stanowić doskonałą bazę dydaktyczną. Mogą być również zabezpieczeniem dla szpitali w przypadku oskarżeń o błędy w sztuce lekarskiej. Rozwiązania REACH w połączeniu z systemami wideokonferencyjnymi można zaś świetnie wykorzystywać do wideokomunikacji z możliwością zaawansowanej prezentacji.

Do odtwarzania zdalnego (online / VoD) może być wykorzystany dekoder sprzętowy, umożliwiający wyświetlanie do 3 sygnałów wideo na jednym ekranie (2 x HD + 1 x VGA) lub odtwarzacze software-owy REACH RecPlayer umożliwiający wyświetlanie do 6 sygnałów wideo (HD/SD/VGA) na jednym ekranie.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również