Polecamy na prezent...


Rozwijana ładowarka podróżna do smartfonów

autor: Anna Paczuska dodane: 25 października 2011

0

W każdej dłuższej podróży, prywatnej czy biznesowej, po pewnym czasie pojawia się problem ze sprawnym ładowaniem urządzeń elektronicznych – między innymi smartfonów.


W tym celu można wykorzystać złącze USB w laptopie, ale nie zawsze mamy taki sprzęt pod ręką lub po prostu nie chcemy go włączać. Czasami łatwiej skorzystać ze zwykłego gniazdka elektrycznego. W tym celu warto sięgnąć po nową ładowarkę podróżną, jaką wprowadziła na polski rynek Hama. Niemiecki zestaw składa się z wyjątkowo małej ładowarki Pico (z wyglądu przypomina zwykłą wtyczkę) oraz kabelka ze złączem Micro USB na rozwijanym roll-up’ie.

Użytkownicy szczególnie docenią łatwo rozwijany i automatycznie zwijany kabel. Dzięki systemowi roll-up, nie ma problemu z plątaniną kabli, która zwykle irytuje osoby zmuszone do korzystania z niewielkich szafek hotelowych lub publicznych gniazdek elektrycznych w przedziałach kolejowych. Nowy zestaw jest bardzo lekki i zajmuje wyjątkowo mało miejsca w torbie lub kieszeni. Może służyć także do ładowania odtwarzaczy MP3.

Produkt nadaje się do wykorzystania na całym świecie dzięki możliwości działania w zakresie 100-240 V. W niektórych krajach (m.in. Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii) będzie przy tym oczywiście potrzebna dodatkowa przejściówka ze względu na inny rodzaj wtyczki. Dioda LED na bieżąco będzie nas informować o statusie ładowania.

Cena: 59,90 zł

tagi:

Komórki Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również