Polecamy na prezent...


Rusza IV edycja konkursu EIZO „Zainspirowani Japonią”

autor: Anna Paczuska dodane: 5 lipca 2013

0

Rozpoczyna się kolejna, już 4. edycja konkursu „Zainspirowani Japonią”, organizowanego przez polskiego dystrybutora EIZO, firmę Alstor. Główną nagrodą jest monitor graficzny EIZO FlexScan SX2462W.

Myślą przewodnią konkursu jest Japonia – ojczyzna monitorów EIZO. Uczestnicy mają za zadanie przygotować pracę wykonaną dowolną techniką cyfrową, zainspirowaną kulturą, sztuką czy też zawierającą elementy kojarzone z tym pięknym i ciekawym krajem. W tym roku po raz pierwszy wyodrębniona została osobna kategoria Foto, której patronuje Digital Foto Video.

Pula nagród przedstawia się imponująco. Nagrodę główną stanowi monitor LCD marki EIZO model SX2462W o wartości 3.300,- PLN oraz miesięczna kampania promocyjna „na łamach” Graffus.com obejmująca między innymi prezentację twórcy.

Kolejną nagrodę przyznają internauci – w trakcie trwania konkursu będą mogli oddawać głosy na wybrane prace, które publikowane będą na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl Zdobywca największej liczby głosów otrzyma od naszego Partnera, firmy IT Media szkolenie z programu Adobe Illustrator w Certyfikowanym Ośrodku Szkoleniowym IT Media (poziom do wyboru) o wartości 1500,- PLN.

Nagrodę w kategorii FOTO – udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Digital Foto Video przyzna zespół redakcyjny, pod kierownictwem Marcina Bójko.

W puli nagród znalazły się ponadto:

Nagroda specjalna Fotolii: 3-miesięczny abonament 25 pobrań na miesiąc wartości 500,- PLN

Nagroda specjalna iCorner: zegarek Cookoo Watch o wartości 499,- PLN

Wszyscy finaliści otrzymają również prenumeratę Computer Arts i Digital Foto Video.

Prace będą przyjmowane do 27 września, a już 1 października poznamy listę zwycięzców tegorocznej edycji. Informacje na temat warunków zgłoszeń i regulamin konkursu znaleźć można na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl

tagi:

Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również