Polecamy na prezent...


Samsung Galaxy Note 8.0 trafił do sprzedaży w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 23 maja 2013

0

Galaxy Note 8.0 firmy Samsung to tablet z ekranem o wysokiej rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, który wykonany został w technologii TFT.  Wbudowana pamięć 16 GB pozwala na zapisanie dużej ilości informacji, filmów, zdjęć i gier.

Urządzenie zostało wyposażone w rysik S- Pen, który pozwala wygodnie robić notatki i jest nieodłącznym elementem urządzeń z serii Galaxy Note. Nowość to możliwość obsługi rysikiem fizycznych klawiszy umieszczonych pod ekranem. Ciekawe jest też rozwinięcie funkcji zbliżania końcówki rysika do ekranu – w Galaxy Note 8.0 powoduje to pojawienie się rozwinięcia interesującego nas fragmentu widocznego na ekranie.Jeśli jednak rysik cofniemy bez dotykania ekranu, podgląd zostaje wyłączony, a dany element nie zostaje wybrany.

Nowością w Galaxy Note 8.0 jest również technika Air View, dzięki której bezdotykowo można uzyskać na przykład podgląd wideo, wiadomości elektronicznej lub zdjęć, bez potrzeby uruchamiania specjalnej aplikacji. Rysik pozwala też kontrolować menu oraz przyciski w urządzeniu.

Galaxy Note 8.0. oprócz telefonu i notatnika może też działać jako pilot zdalnego sterowania. Urządzenie wyposażono w nadajnik podczerwieni oraz aplikację Smart Remote. Kolejnym usprawnieniem jest tryb czytania, który bez zbędnych kontrolek i przycisków, pozwala nam w wygodny sposób przeglądać zawartość  stron internetowych. Samsung

Galaxy Note 8.0 już teraz można kupić w Agito.pl za 1599 zł.

tagi:

PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również