Polecamy na prezent...


SanDisk ReadyCache już dostępny w Polsce

autor: Anna Paczuska dodane: 26 września 2012

0

Hama wprowadziła do swojej oferty dysk SSD SanDisk ReadyCache. Jego zastosowanie przyspiesza uruchamianie komputera i aplikacji oraz pozwala na optymalne wykorzystanie dysku twardego.

SanDisk ReadyCache to rozwiązanie, które łączy dysk SSD o pojemności 32GB z oprogramowaniem ExpressCache firmy Condusiv Technologies. System umieszcza w pamięci podręcznej najczęściej używane pliki, co znacznie przyspiesza pracę komputera, jednocześnie podnosząc jego wydajność. Wszystkie dane trafiające do pamięci podręcznej znajdują się również na dysku twardym.

SanDisk ReadyCache umożliwia czterokrotnie szybszy rozruch systemu niż samodzielny 2,5” calowy  dysk twardy SATA pracujący z prędkością 7200 obr./min, a także dwunastokrotnie szybsze uruchamianie aplikacji. Tą ostatnią funkcjonalność szczególnie docenią gracze komputerowi oraz użytkownicy aplikacji biznesowych oraz multimediów. Zaletą dysku jest jego szybka i łatwa instalacja, która nie wymaga długotrwałych procedur czy migracji danych.

Najnowsze rozwiązanie SanDisk stanowi połączenie zalet dysków SSD oraz HDD. Hama jako jeden z pierwszych dystrybutorów wprowadza SanDisk ReadyCache na polski rynek. Jego cena wynosi 199 złotych.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również