Polecamy na prezent...


Sharp AQUOS LC-80LE657 – mniejsza wersja największego TV na świecie

autor: Anna Paczuska dodane: 12 sierpnia 2013

0

Firma Sharp przygotowała alternatywę dla tych, którzy marzyli o ogromnym ekranie w swoim salonie, ale gabaryty 90-calowego telewizora okazały się nieco za duże. W ofercie firmy pojawił się nowy telewizor Aquos LED 3D o przekątnej ekranu 80”.

Dwurdzeniowy procesor i gama tunerów (HDTV MPEG4 – DVB-S/ S2/ C/ T/ T2) pozwalają na odbiór  naziemnej, satelitarnej i kablowej telewizji cyfrowej. Dodatkowo może się to odbywać w standardzie T2, który na razie obowiązuje tylko w niektórych krajach Europy. Daje to użytkownikom pewność, w razie zmiany formatu nadawanego sygnału nie będą musieli szukać dodatkowych rozwiązań.

Nowy 80” Aquos LED oferuje funkcje nagrywania PVR i pauzy na żywo w pamięci USB. Model 80LE657 został wyposażony także w odtwarzacz multimedialny (z USB) i portal Aquos NET+, które pozwalają użytkownikom na korzystanie nie tylko z własnych plików, ale również zasobów internetu. Najnowszy telewizor Sharp pozwala także przeglądać portale społecznościowe jak np. Facebook lub Twitter. Obsługa tego giganta jest prosta i wygodna, również za sprawą możliwości sterowania smartfonem oraz strumieniowego przesyłania np. filmów z urządzeń mobilnych.

tagi:

Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również