Polecamy na prezent...


Siberia v2 Heat Orange – nowe słuchawki do grania

autor: Anna Paczuska dodane: 22 lipca 2013

0

Nowy model został wyposażony w pomarańczowe podświetlenie LED, którego częstotliwość i jasność można modyfikować w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine.

Cechy nowych słuchawek:

Jasne, pomarańczowe podświetlenie LED, umieszczone po zewnętrznej stronie każdej słuchawki. 6 trybów ustawień, które można przypisać do konkretnych gier i profili poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine: Active Mode (podświetlenie pulsuje w rytm efektów dźwiękowych, muzyki i/lub głosu), Slow Pulse, Pulse, Fast Pulse, High Bright, Low Bright oraz Wyłączone.

Lekka konstrukcja dzięki amortyzowanej konstrukcji pałąka. Przylegające do uszu słuchawki pokryte czarnym skórzanym materiałem, zapewniające wygodę i pasywną redukcję szumów. Duże przetworniki wysokiej jakości.

Mikrofon z systemem redukcji hałasu. Procesor redukuje “hałas” i skupia się na dźwięku, który jest najbliżej mikrofonu – głosie użytkownika. Kiedy mikrofon nie jest potrzebny, można go wsunąć do lewej słuchawki. Na wytrzymałym przewodzie, zakończonym złączem USB, umieszczono kontroler poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu.

Cena: ok. 520 zł

tagi:

Audio Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również