Polecamy na prezent...


Słuchawki dla graczy

autor: Ania dodane: 14 maja 2012

1

Zestaw PC 323D umieszcza  gracza w centrum akcji. Dzięki technologii Dolby Headphone oraz ProLogic IIx gracze mogą głębiej zanurzyć się w dynamicznym, dźwiękowym realizmie.

Otwarta akustyka i opatentowana przez Sennheiser technologia budowy słuchawek CircleFlex sprawia, że zestaw idealnie dopasowuje się do głowy gracza i pozwala na uczestniczenie w grze przez wiele godzin bez oznak zmęczenia. Mikrofon z redukcją szumów z otoczenia zapewnia, że gracze komunikują się w krystalicznie czystej jakości.

Szczegółowy, dokładny i poszerzony zakres dźwięku   – 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny Dolby ® Headphone i Dolby ® Pro Logic ® IIx, aby dokładnie i precyzyjnie zlokalizować przeciwnika oraz odgłosy gry ze wszystkich kierunków.

Mikrofon z wyciszaniem szumów – mikrofon redukuje szumy i  zmniejsza hałas z otoczenia oraz zapewnia krystalicznie czyste konsultacje wewnątrz drużyny.

Komfort użytkowania – opatentowana technologia montażu kapsuł słuchawek CircleFlex ™ zapewnia, że słuchawki dostosowują się automatycznie do twojej głowy.

Idealny dla długich sesji – otwarta akustyka sprawia, że  nie czujesz zmęczenia nawet podczas długich rozgrywek.

Intuicyjny design – regulacja głośności jest zintegrowana w prawej słuchawce dla szybkiego i łatwego dostępu.

Automatyczne wyciszenie mikrofonu – jest aktywowane poprzez podniesienie wysięgnika mikrofonu.

tagi:

Audio Gadżety Zabawki i gry wykop blip flaker buzz

Zobacz również