Polecamy na prezent...


Słuchawki dla sportowców

autor: Anna Paczuska dodane: 19 lipca 2013

0

Aby ulubione przeboje towarzyszyły nam w czasie obcowania z przyrodą wystarczy zabrać ze sobą smartfon, mp3 lub mp4 połączone ze słuchawkami przeznaczonymi dla aktywnych osób.

Takimi słuchawkami, pozwalającymi w pełni cieszyć się dźwiękami podczas uprawiania sportu są słuchawki Monster iSport Intensity. Ssłuchawki wyposażone są we wkładki SportClip, które pozwalają na najbardziej rygorystyczne treningi, utrzymując słuchawki w uszach w najtrudniejszych warunkach.

Co ważne, Monster iSport Intensity są zmywalne, co oznacza, że łatwo można je opłukać z zabrudzeń. Dzięki umieszczonym na kablu przyciskom do sterowania muzyką i odbierania połączeń Monster iSport Intensity stają się zestawem głośnomówiącym dla aktywnych osób. Słuchawki kosztują 449 złotych.

Inną propozycją słuchawek dla aktywnych są Powerbeats Sport. Mają one regulowany zaczep na ucho z elastycznym ramieniem, który zawija się wokół ucha, aby utrzymać słuchawki na miejscu nawet podczas uprawiania sportów drużynowych. Wbudowany subwoofer odpowiada za wymagany poziom niskich dźwięków. Powerbeats Sport są odporne na promieniowanie UV i pot. Zostały zaprojektowane do wielu godzin wytężonej pracy na słońcu. Wbudowano w nie mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym i system sterowania smarftonami. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach i trzeba na nie przeznaczyć 629 zł.

tagi:

Audio Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również