Polecamy na prezent...


Social Media Day – po raz ósmy

autor: Ania dodane: 12 maja 2012

2

Tematem edycji będzie „Social Video”, czyli wszystko to, co związane z tworzeniem, oglądaniem i oddziaływaniem treści wideo w sieci.

Konferencja odbędzie się 22 maja we Wrocławiu w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz  29 maja w warszawskiej Kinotece i będzie połączona ze specjalnymi pokazami filmów “PressPause Play” i “Something Ventured”.

W przerwie pomiędzy emisjami będzie można wysłuchać prelekcji dotyczących najnowszych trendów związanych z tworzeniem treści wideo w internecie – zarówno amatorskich jak i profesjonalnych. Konferencja rozpoczyna się o 16:30 i potrwa niemal do północy.

To już 8 edycja Social Media Day Poland. W dotychczasowych konferencjach przewinęło się niemal 6 tys. uczestników a 3,5 tys. skorzystało z transmisji online.

Tydzień wcześniej, 22 maja, Social Media Day zagości ponownie we Wrocławiu.

Na Social Media Day we Wrocławiu wystąpią: Paweł Tkaczyk (Midea), Michał Sadowski (Brand24), BabskieTV, Dorota Kamińska (Pozytywna Kuchnia), Kamil Newczyński (SocialTalk), Emil Pawłowski (Ipla), Weronika Jagodzińska (Szusz1313), Joanna Gajewska (NK).

W Warszawie pojawią się: Kamil Newczyński (SocialTalk), Borys Musielak (Filmaster), Emil Pawłowski (Ipla), Weronika Jagodzińska (Szusz1313), Dorota Kamińska (pozytywnakuchnia), Michał Sadowski (Brand24), Rafał Skwiot (NK).

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje jednak kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu organizatorzy zapraszają na Afterparty. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie konferencji i profilu Facebook.

tagi:

Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również