Polecamy na prezent...


Sony Vaio EJ1L1E

autor: Anna Paczuska dodane: 9 lipca 2011

0


Trwa premierowa ofensywa japońskiego giganta, który tego lata atakuje rynek kolejnymi modelami swoich notebooków.

Dzięki specjalnie profilowanej białej obudowie, nowy VAIO E zyskał bardzo kompaktowe rozmiary, a jej unikalna struktura 3D sprawia, że łatwo go utrzymać w czystości. Swobodę użytkowania zapewnia przede wszystkim ergonomicznie rozłożona klawiatura, na której znajdziemy też sekcję przycisków numerycznych, dobrze znaną z pecetowych rozwiązań.

O klasie tego notebooka decyduje jego multimedialność: panoramiczna matryca o przekątnej 17.3 cala i rozdzielczości 1600×900 pikseli i karta graficzna NVIDIA GeForce 410M zapewniają obsługę standardu video HD i najnowszych gier. Do tego wyjście HDMI, dzięki któremu można notebooka podłączyć do zewnętrznego monitora lub telewizora (np. FullHD) i cieszyć się zaletami dużego ekranu w multimedialnej rozrywce.

Sercem maszyny jest nowoczesny procesor Intel Core i3-2310M (Sandy Bridge), wyposażony w dwa fizyczne rdzenie, które potrafią jednocześnie obsłużyć 4 wątki zadań. Do tego 4 GB szybkiej pamięci RAM (DDR3), dysk twardy o pojemności 500 GB oraz cały komplet nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych (Internet / WiFi / Bluetooth) i złącz/portów, pozwalających łatwo podłączać inne urządzenia i akcesoria. Pełna specyfikacja techniczna i szczegółowy opis Sony Vaio EJ1L1E znajdują się na tej stronie.

Wersja z białym kolorem obudowy jest do kupienia w tej chwili wyłącznie w sieci Vobis
Premierowa cena to 2899 zł.

tagi:

Komputery i laptopy wykop blip flaker buzz

Zobacz również