Polecamy na prezent...


Speakerbar LG NB3530A z technologią Bluetooth i bezprzewodowym subwooferem

autor: Anna Paczuska dodane: 1 lipca 2013

3

Listwa głośnikowa LG NB3530A to nowy model od LG, stworzony głównie z myślą  o właścicielach telewizorów o przekątnej 42-cali, który właśnie debiutuje na polskim rynku. Urządzenie wyposażono w technologię Bluetooth, umożliwiającą bezprzewodowe podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku oraz w bezprzewodowy subwoofer.

Pomimo niewielkich rozmiarów, LG NB3530A oferuje dźwięk o mocy 300W w systemie 2.1. Procesor 3D sound zapewnia trójwymiarowe brzmienie, które dodatkowo można polepszyć korzystając z jednego z wbudowanych ustawień. Listwę wyposażono w bezprzewodowy subwoofer, co pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem i nie martwić plątaniną kabli na podłodze.

Listwę wyposażono także w 2 wejścia optyczne, umożliwiające jednoczesne podłączenie dwóch różnych źródeł dźwięku, np. telewizora i konsoli. Zapewnia to większy komfort użytkowania i pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy aktualnie używanymi urządzeniami. Dzięki technologii Bluetooth, do listwy można podłączyć zewnętrzne źródła dźwięku również bezprzewodowo.

Listwa LG NB3530A tworzy harmonijną całość z telewizorami o przekątnej 42’’. Odpowiednie wymiary urządzenia sprawiają, że dobrze komponuje się zarówno stojąc pod Smart TV, jak i przymocowana do ściany przy pomocy dostępnych w zestawie elementów mocujących.

tagi:

Audio Rozrywka wykop blip flaker buzz

Zobacz również