Polecamy na prezent...


Steve Jobs nie żyje

autor: Paweł Trojanowski dodane: 6 października 2011

0

Żegnamy współzałożyciela i byłego prezesa firmy Apple.

Steve Jobs od siedmiu lat zmagał się z chorobą nowotworową trzustki. W sierpniu jego stan uległ znaczącemu pogorszeniu, co było powodem rezygnacji ze stanowiska prezesa własnej firmy. Wiedział, że jego czas się kończy…

“Nie interesuje mnie bycie najbogatszym człowiekiem na cmentarzu… kładzenie się w nocy do łóżka, wiedząc, że zrobiliśmy coś cudownego… to jest rzecz, która ma dla mnie znaczenie.”

Współzałożyciel firmy Apple zmarł w Palo Alto (Kalifornia, Stany Zjednoczone Ameryki), otoczony najbliższymi osobami. Miał 56 lat.

“Musisz w coś wierzyć – przeczucie, przeznaczenie, życie, karmę, cokolwiek. To podejście nigdy mnie nie zawiodło i całkowicie odmieniło moje życie”

Dzięki niemu mogliśmy cieszyć się wieloma produktami firmy Apple. Zaczynając od komputerów Macintosh a kończąc na tabletach iPad. Był człowiekiem wierzącym w swoje możliwości, dlatego też jego firma odnosiła wielkie sukcesy w świecie technologii.

„Co jakiś czas pojawia się rewolucyjny produkt i wszystko zmienia. Człowiek może się uważać za szczęśliwca jeśli pracuje przy takim produkcie choć raz w swojej karierze. Apple ma wielkie szczęście mogąc dać światu kilka takich produktów.”

Cytaty na stronie: Steve Jobs

Źródło: Apple Polska

tagi:

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również