Wpisy otagowane jako 'ciastka'


Zrób sobie ciastka w kształcie smartfonu

autor: Anna Paczuska dodane: 15 września 2013

0

W powietrzu czuć jesień, więc na GeekToys ostatnio sporo na temat słodyczy. Tym razem gadżeciarskie ciasteczka do samodzielnego wykonania. (więcej…)

tagi:

Gadżety Lifestyle czytaj dalej

Ciastka dla miłośników gier

autor: Anna Paczuska dodane: 13 września 2013

0

Dla fanów PS3 Dual Shock i Xboxa 360 powstały słodycze do złudzenia przypominające kontrolery do ulubionych konsoli. (więcej…)

tagi:

Gadżety Lifestyle Zabawki i gry czytaj dalej

Ciastko do kawy na usb

autor: Anna Paczuska dodane: 17 lipca 2012

0

Są takie dni w pracy, kiedy nie ma czasu odejść choć na chwilę od biurka. O kawie oczywiście nie ma co marzyć, chyba że jakaś dobra i mniej zapracowana dusza zlituje się nad nami i przyniesie filiżankę czarnego napoju. (więcej…)

tagi:

Gadżety czytaj dalej

Ciasteczkowa winda

autor: Ania dodane: 21 kwietnia 2012

0

Pamiętacie jeszcze Ciasteczkowego Potwora? Na pewno z chęcią zamieszkałby w takiej windzie. (więcej…)

tagi:

Lifestyle czytaj dalej

Czapa Ciasteczkowego Potwora

autor: Iga Zakrzewska dodane: 27 marca 2012

1

czapka

Kto nie zna Ciasteczkowego Potwora(więcej…)

tagi:

Gadżety Lifestyle Rozrywka czytaj dalej

Silikonowa wstążka do pieczenia

autor: Iga Zakrzewska dodane: 5 marca 2012

0

wypieki

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby zostać profesjonalnym ciastkarzem-piekarzem, jednak los chciał inaczej i zarządzasz wielką korporacją? Nie smuć się! (więcej…)

tagi:

Gadżety Lifestyle czytaj dalej

Jak sprawić, aby aromat pieczonych ciastek unosił się w domu przez cały czas?

autor: Anna Paczuska dodane: 6 lipca 2011

0

Nawet gdy nie masz ochoty na przygotowywanie aromatycznych wypieków… (więcej…)

tagi:

Gadżety czytaj dalej

Złowróżbne ciasteczka

autor: Anna Paczuska dodane: 11 lipca 2010

0

Choć u nas nie są tak popularne, znamy je dobrze z amerykańskich filmów i seriali. (więcej…)

tagi:

Lifestyle czytaj dalej