Wpisy otagowane jako 'Star Trek'


Piwo dla fanów Star Treka

autor: Anna Paczuska dodane: 4 maja 2013

0

Producent zachwala, że po obaleniu jednej butelki poznamy smak nowego uniwersum. (więcej…)

tagi:

Lifestyle czytaj dalej

Portal społecznościowy tylko dla fanów Star Treka

autor: Anna Paczuska dodane: 20 października 2012

0

Jeśli to twój ulubiony serial, to chyba nie ma lepszego miejsca na znalezienie drugiej połówki. (więcej…)

tagi:

Lifestyle czytaj dalej

Jak wychować kolejne pokolenie „Star Treka”

autor: Anna Paczuska dodane: 24 października 2011

0

Dziecko może poznawać Enterprise niemal od urodzenia. (więcej…)

tagi:

Gadżety czytaj dalej

Gigantyczny park rozrywki powstaje w Jordanii

autor: Anna Paczuska dodane: 13 sierpnia 2011

0

Jedną z głównych atrakcji będzie strefa rodem ze „Star Treka”. (więcej…)

tagi:

Rozrywka czytaj dalej

Klawiatury i myszy z super-bohaterami (i Star Trekiem)

autor: Bartosz Romanowski dodane: 24 lutego 2010

0

Spiderman - klawiaturaGratka dla fanów super-bohaterów od Marvela – klawiatury i myszy z ich podobiznami. Do wyboru są Captain America, Iron Man, Spiderman, Thor i Wolverine. Dla miłośników Star Treka też coś się znajdzie.
(więcej…)

tagi:

Peryferia galeria czytaj dalej

Szmacianki dla fanów Star Treka

autor: Bartosz Romanowski dodane: 6 lutego 2010

1

Pluszaki dla fanów Star TrekaSzmaciani Kirk i Spock do postawienia na biurku. Albo do przytulania w łóżku – jak kto woli…

tagi:

Lifestyle Zabawki i gry czytaj dalej

Skarpety dla fanów Star Treka

autor: Bartosz Romanowski dodane: 4 grudnia 2009

0

Skarpety dla fanów Star TrekaOpisywałem już sporo gadżetów przeznaczonych dla fanów Star Treka, ale te skarpety są wyjątkowe. Nie dosyć, że zostały stworzone w celu zgarnięcia prezentów od Mikołaja, to na dodatek są robione ręcznie i nie można ich kupić.
(więcej…)

tagi:

Gadżety czytaj dalej

Otwieracz do butelek Star Trek Enterprise

autor: Bartosz Romanowski dodane: 30 lipca 2009

0

Otwieracz do butelek Star Trek EnterpriseFani Star Treka nie mogą narzekać na ilość gadżetów związanych z ich ulubionym serialem. Tym razem przedmiot z pozoru trywialny – otwieracz do butelek w kształcie U.S.S. Enterprise.
(więcej…)

tagi:

Lifestyle czytaj dalej

Uniwersalny pilot rodem ze Star Treka

autor: Bartosz Romanowski dodane: 12 czerwca 2009

0

Uniwersalny pilot rodem ze Star TrekaFirma Monster zaprezentowała urządzenie o przydługiej nazwie MCC AV50 Home Theater Controller, które jest w praktyce uniwersalnym pilotem zdalnego sterowania o wyglądzie gadżetu z serialu Star Trek.
(więcej…)

tagi:

Gadżety czytaj dalej

Telefon internetowy rodem ze Star Treka

autor: Bartosz Romanowski dodane: 8 maja 2009

2

Telefon internetowy rodem ze Star TrekaJeśli jesteś fanem Star Treka i jednocześnie potrzebujesz telefonu do prowadzenia rozmów przez np. Skype, to być może zainteresujesz się urządzeniem, które do złudzenia przypomina komunikator używany przez bohaterów serialu.
(więcej…)

tagi:

Peryferia czytaj dalej

12»