Polecamy na prezent...


Test: Bombowy budzik-skarbonka

autor: Anna Paczuska dodane: 24 października 2011

1

Masz problem z porannym wstawaniem? Za łóżkiem gromadzisz stos rozbitych w złości budzików? Coś o tym wiem, postanowiłam więc przetestować budzik prawdziwie wybuchowy.

Wydawałoby się, że jeżeli chodzi o budziki, wszystko już zostało powiedziane. Były budziki jeżdżące po pokoju, budziki-skarbonki i takie, do których się strzelało. Nie wszystkie miałam okazję przetestować i zamienić w kupę złomu, by znów w najlepsze spóźniać się do pracy.

Kiedy w moje ręce wpadł Bombowy budzik-skarbonka, byłam naprawdę ciekawa, jak spełni swoje zadanie. Twórcy tego gadżetu wyszli z założenia, że nic nie zmotywuje człowieka lepiej do wstania z łóżka niż tykająca bomba. Gdy zbliża się godzina pobudki, budzik zaczyna wydawać z siebie dźwięk tykającego zegara, który prowadzi do hucznej eksplozji. Muszę przyznać, że przez pierwsze dni budzik doskonale spełniał swoje zadanie – nieprzyzwyczajona do nowego wyposażenia nocnej szafki co rano byłam rzeczywiście w szoku – w półśnie wydawało mi się, że wylecę w powietrze. No i wstawałam. W pracy koledzy wypytywali, czy czasem nie jestem chora… Kiedy przyzwyczaiłam się do nowego lokatora, wszystko wróciło do normy, ale budzik został, bo jest po prostu fajny. Jeśli szukasz dla kogoś oryginalnego pomysłu na prezent, to ten budzik na pewno się nada.

Co więcej – budzik ten pełni także funkcję skarbonki. Bomba będzie złowrogo tykać, dopóki nie wrzucisz do środka monety. Aby nie wywołać wybuchu, musisz wrzucić cokolwiek każdego dnia. Szybko więc uzbiera ci się spora sumka! Możesz ustawić różne opcje: skarbonka będzie dręczyć cię przez chwilę albo nawet 1 lub 2 dni. Oczywiście bardziej efektywnie jest ustawić dłuższy czas.  Budzik ma dodatkowo funkcję zegarka i drzemki (0-9 minut).

Gadżet ma również wbudowaną fajną grę (prawie jak w kasynie!), w którą możesz zagrać z kumplem lub dziewczyną. Do wyboru masz 3 tryby gry: „PARTY 1”, „PARTY 2” oraz „PARTY 3”, które ustawisz za pomocą przycisku ustawiania poziomu. Każdy z graczy wrzuca monetę, a prawdopodobieństwo wybuchu przedstawia się następująco:
PARTY 1 – możliwość wybuchu to 1/4
PARTY 2 – możliwość wybuchu to 1/8
PARTY 3 – możliwość wybuchu to 1/15
Wygrywa  ten  gracz,  który  po wrzuceniu monety  trafi  na wybuch  bomby  i  otwarcie  drzwiczek skarbonki. Zwycięzca zabiera wówczas wszystkie zgromadzone do tej pory monety.

Źródło: Bombowy Budzik Skarbonka

tagi:

Gadżety Prezenty wykop blip flaker buzz

Zobacz również