Polecamy na prezent...


TOP 10 NAJFAJNIEJSZYCH PREZENTÓW GWIAZDKOWYCH DLA NIEGO!

autor: Anna Paczuska dodane: 7 grudnia 2010

3

Kupno fajnego prezentu dla mężczyzny to nie lada wyzwanie, dlatego postanowiliśmy pomóc ci w tym niełatwym wyborze. Oto 10 gadżetów, które na pewno ucieszą Twojego chłopaka/brata/tatę – każdego faceta! Na dodatek wszystkie kosztują mniej niż 80 zł!

1.   Nowy Lodowy Kufel FROSTER

Każdy mężczyzna lubi zimne piwo, więc na pewno nie popełnisz gafy, obdarowując chłopaka/brata/ojca tym dużym kuflem, który bez problemu zmieści duże piwno z pianką. By cieszyć się orzeźwiającym napojem, wystarczy włożyć kufel na kilka godzin do zamrażarki. Gdy płyn znajdujący się między ściankami naczynia zamarznie, kufel jest gotowy do użycia: będzie długo utrzymywał niską temperaturę piwa.

Źródło: Gadżeter.pl
Cena: 36 zł

2.      Gadający pilot – steruj kobietą!

Gadający pilot to urządzenie, którego projekt mógł zrodzić się tylko w umyśle mężczyzny. 33 niezbędne funkcje, a wśród nich „Podaj piwo!”, „Idź do mamusi”, „Zamilcz kobieto!”. Dla spragnionych mocnych wrażeń przewidziana jest sekcja „Łóżkowe igraszki”, nie zabrakło też „Romantycznej sekcji ratunkowej”. Pilot wydaje komendy sugestywnym głosem profesjonalnego lektora.

Źródło: GizmoBox.pl
Cena: 35 zł

3.      Myszka Demon Prędkości

Mysz komputerowa, która ucieszy każdego – małego i dużego – chłopca. Ta lekka optyczna myszka doskonale leży w dłoni. Świetny prezent dla mężczyzn nieodstępujących swoich komputerów na krok.

Źródło: Usbtoys.pl
Cena: 45 zł


4.      Imprezowy Kodeks drogowy

Imprezowy Kodeks drogowy tylko z zewnątrz wygląda jak najmniej pożądana książka świata. Wystarczy ją otworzyć, by oczom (początkowo zdegustowanego) mężczyzny ukazała się lśniąca piersiówka i dwa wysuwane kieliszki teleskopowe! Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Źródło: ZrobPrezent.pl
Cena: 79 zł

5.      Demotywujący kubek – Gorąca niespodzianka

Mężczyźni uwielbiają kobiece wdzięki – a im więcej tych wdzięków widać, tym lepiej! Dlatego ten niezwykły kubek to strzał w dziesiątkę! Gdy jest pusty, widnieje na nim zdjęcie ponętnej, lecz kompletnie ubranej modelki, opatrzone zachowawczym komentarzem: „Może być…”. Jednak gdy napełni się go wrzątkiem, czarna sukienka zniknie, a oprócz pięknego widoku ukaże się optymistyczny napis: „Zawsze może być lepiej!”.

Źródło: ZrobPrezent.pl
Cena: 33 zł
YouTube Preview Image

6.      Łańcuchowy stojak na butelkę

Jeśli mężczyzna, dla którego szukasz prezentu, jest wielbicielem wina i piratów, to ten gadżet będzie idealny! Ten wyjątkowy stojak na butelkę zadziwi i zachwyci wszystkich. Misternie wykonana z metalu dekoracja wygląda jak łańcuch, a umieszczona w niej butelka sprawia wrażenie, jakby zawisła w powietrzu!

Źródło: Gadzeter.pl
Cena: 59 zł


7.      DominoShots

Idealny prezent dla imprezowicza! Dzięki specjalnej podstawce i unikalnemu kształtowi kieliszków wystarczy wlać wódkę do pierwszego kieliszka, a reszta napełni się sama. Gadżet ma wbudowane diody LED, dzięki którym zawartość kieliszków będzie efektownie świecić.

Źródło: Gadzeter.pl
Cena: 69,00 zł
YouTube Preview Image

8.      Szpilkowa tablica

W tej niezwykłej tablicy można odcisnąć dowolny kształt,  a 2310 łagodnie zakończonych szpilek natychmiast odwzoruje wszystko, co podpowie wyobraźnia twojego mężczyzny. Szpilkowa tablica świetnie zabija nudę i pozwala się zrelaksować.

Źródło: GizmoBox.pl
Cena: 79 zł

9.      Świecące kielony

Dla mężczyzn z barmańskim zacięciem. Świecące kielony to gadżet, dzięki któremu można zaserwować wódkę w naprawdę wyjątkowy sposób. Wbudowane diody LED podświetlą zawartość kieliszków na kilka różnych, efektownych sposobów.

Źródło: GizmoBox.pl
Cena: 39,00 zł

10.  Echoludek

Echoludek to oryginalny gadżet, który umożliwia nagranie dowolnego krótkiego komunikatu, a następnie odtwarza go, gdy wyczuje wokół siebie ruch. Dzięki temu można w zabawny sposób powiedzieć coś drugiej osobie. Twój facet nie będzie chciał się z nim rozstać!

Źródło: UsbToys.pl
Cena: 45 zł

tagi:

Prezenty wykop blip flaker buzz

Zobacz również