Polecamy na prezent...


TOP 5 najciekawszych gadżetów Kibica

autor: Ania dodane: 28 maja 2012

0

Aby być prawdziwym kibicem, nie wystarczy wierność drużynie i sportowy zapał. Warto przed największą piłkarską imprezą Europy zaopatrzyć się w gadżety, dzięki którym wszyscy zobaczą i usłyszą, komu kibicujesz. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich.

1. Solarny Kibic

Można go umieścić w samochodzie, na biurku lub w innym widoczny miejscu, co umożliwia samoprzylepna naklejka. Energii dostarczą mu promienie słoneczne, których w czerwcu na pewno nie zabraknie. Solarny kibic trzyma w rękach szalik, którym z zapałem wymachuje. Nie da się go nie zauważyć!

Źródło: ZróbPrezent.pl

2. Poduszka kibica

Zmęczony dopingowaniem naszej reprezentacji marzysz, aby się przespać? Proszę bardzo, ale jako wierny kibic nie możesz ot tak sobie położyć pod głowę zwykłej poduszki. Poduszka kibica to gadżet na stadion i do sypialni – ma kształt koszulki z barwami narodowymi i orzełkiem.

Źródło: Gizmobox.pl

3. Kask kibica

Emocjonujący mecz i zimne piwko to idealne połączenie. Jednak prawdziwemu kibicowi do zagrzewania do walki swojej drużyny niezbędne są obie ręce – aby machać szalikiem, flagą, czy wraz z innymi obserwatorami meczu robić falę. W takim przypadku puszka z piwem mogłaby wylądować tam, gdzie nie powinna. Dlatego w tym przypadku przyda Ci się Kask kibica – dzięki specjalnym uchwytom na puszki z chmielowym trunkiem nie będziesz musiał biegać po zaopatrzenie, gdy w najmniej odpowiedniej chwili skończy Ci się piwo.

Źródło: UsbToys.pl

4. Zegar kibica

Gadżet, który nie pozwoli ci spóźnić się na mecz – nie ważne, czy będziesz oglądał go na stadionie, czy w telewizji. Uczciwie odmierzy czas od pierwszego aż do ostatniego gwizdka. Oczywiście ma również funkcję budzika. Nie tylko wygląda jak piłka, on jest piłką – odporny na podrzucanie i obijanie, zapewni Ci oprócz poczucia czasu także sporo rozrywki.

Źródło: Gadżeter.pl

5. Eurokibic

Nie pozostawi innym wątpliwości co do tego, komu kibicujesz! Zawsze uśmiechnięty Eurokibic nigdy nie traci wiary w naszych i dumnie trzyma w ręku biało-czerwony szalik. Dzięki mocnym przyssawkom możesz przyczepić go niemal wszędzie: do szyby samochodu, lustra w domu czy drzwi biurowych. Przyssawki można również zdjąć i postawić Eurokibica na biurku, komodzie lub dać do zabawy dziecku.

Źródło: Zróbprezent.pl

tagi:

Gadżety Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również