Polecamy na prezent...


Ultrathin Keyboard dla iPad mini

autor: Anna Paczuska dodane: 6 lutego 2013

1

Logitech prezentuje Ultrathin Keyboard mini, smukłą obudowę do tabletu z wbudowaną klawiaturą.

Logitech Ultrathin Keyboard mini łączy się z iPadem mini dzięki wąskim, ale niezwykle wytrzymałym magnesom. Solidna aluminiowa obudowa to ochrona przed wstrząsami i zarysowaniami dla iPada, przy zachowaniu minimalnej wagi urządzenia.

Wystarczy obrócić obudowę i już możemy zacząć pracę na łączącej się z iPadem przez technologię Bluetooth klawiaturze, która zapewnia nam łatwy dostęp do wszystkich skrótów funkcyjnych czy poleceń, takich jak nawet „kopiuj” i „wklej”. Urządzenie oferuje również możliwość ustawienia iPada w taki sposób, by umożliwić wygodne oglądanie filmów, bez potrzeby trzymania go w dłoniach.

Logitech Ultrathin Keyboard mini posiada funkcję szybkiego włączenia i wyłączenia iPada mini, gdy otwieramy lub zamykamy obudowę. Sama klawiatura posiada baterię pozwalającą na 3 miesiące użytkowania (zakładając 2 godziny użytkowania dziennie), dzięki czemu użytkownicy tabletu będą mogli poświęcić więcej czasu na odkrywanie możliwości tego urządzenia, a mniej na martwienie się czy zaraz nie wyczerpią im się baterie w klawiaturze

Logitech Ultrathin Keyboard mini dostępny będzie w Europie na początku lutego 2013 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej: 349,00 PLN.

tagi:

Apple Gadżety PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również