Polecamy na prezent...


Uniwersalny zasilacz do laptopów z aktywnym PFC

autor: Anna Paczuska dodane: 24 września 2013

0

Prezentowany przez firmę MODECOM najnowszy uniwersalny zasilacz do laptopów ROYAL MC-U90SE umożliwia zasilanie praktycznie każdego dowolnego komputera przenośnego, którego zapotrzebowanie na moc nie przekracza 90 W.

zzIstotną cechą prezentowanego urządzenia jest zastosowany w jego konstrukcji aktywny układ PFC (z ang. power factor correnction – poprawa współczynnika mocy). Zastosowanie układu z aktywnym PFC przyczyniło się do poprawy sprawności zasilacza. W praktyce oznacza to, że produkt ten do zasilania komputera przenośnego wykorzystuje więcej energii, która trafia do niego bezpośrednio  z gniazdka elektrycznego.

Poza aktywnym układem PFC zasilacz MODECOM ROYAL MC-U90SE może pochwalić się wysokiej jakości komponentami, które wpływają m.in. na szybkości ładowania baterii oraz stabilną pracę komputera przenośnego. Dodatkowo zasilacz MODECOM MC-U90 wyposażono w szereg filtrów i zabezpieczeń gwarantujących sprawne i bezawaryjne działanie podłączonego do niego laptopa (m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem, czy nawet przepięciem). Najwyższą jakość prezentowanego modelu potwierdzając przyznane mu certyfikaty m.in. CE, RoHs, ERP.

Cena: 130 zł

tagi:

Komputery i laptopy Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również