Polecamy na prezent...


WDL-U700 – adapter sieci bezprzewodowej USB

autor: Anna Paczuska dodane: 16 lipca 2013

0

W WDL-U700 wykorzystano dwuzakresową technologię, która pozwala na łączenie się z sieciami 2,4GHz oraz 5GHz przez jedno urządzenie.

Pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s i jest w pełni kompatybilny ze standardami 802.11a/b/g/n. Adapter jest zgodny ze standardowymi funkcjami bezpieczeństwa, integracji oraz QoS, przez co klient końcowy otrzymuje wydajny produkt pracujący zawsze i w każdych warunkach.

Odkąd jest coraz więcej instalacji bezprzewodowych sieci, a prawie każda działa na częstotliwości 2,4GHz, istnieje ogromne zagęszczenie na wszystkich kanałach występujących na tej częstotliwości, co stanowi barierę dla użytkowników chcących ultra szybkie połączenie. W celu zapobieganiu zakłóceń pomiędzy sieciami, WDL-U700 pracuje na częstotliwości 5GHz i pozwala na granie w gry, strumieniowanie obrazu w jakości HD oraz korzystanie z zasobów Internetu. Taka wydajność sprawia, że WDL-U700 idealnie nadaje się do aplikacji multimedialnych wymagających szybkiego połączenia.

Obsługuje standard IEEE 802.11n z antenami 2T2R i jest kompatybilny wstecz ze standardami IEEE 802.11b i 802.11g. WDL-U700 posiada interfejs USB 2.0 który łaczy w sobie jednocześnie kanały nadawania oraz odbioru dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie prędkości do 300Mb/s zarówno dla pobierania jak i wysyłania danych.

Cena: 70 zł

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również