Polecamy na prezent...


WinSpiracje – aplikacja dla fanów wina

autor: Anna Paczuska dodane: 3 stycznia 2013

1

Money.pl udostępnia kolejną aplikację mobilną. WinSpiracje  to niestandardowy produkt do wyboru wina w miejscu jego zakupu. Program powiązany jest z jednym z serwisów lifestyle’owych Grupy – Platine.pl. WinSpiracje nieodpłatnie można pobrać w wersji na system Android.

Nowa propozycja, WinSpiracje, to jedyna polska aplikacja, tak mocno zorientowana na wybór trunku w miejscu jego zakupu. Dotychczasowe programy tego typu umożliwiały wyszukiwanie win wg kilku założonych kryteriów. Nie rozwiązywały natomiast problemu decyzyjnego, który pojawiał się w momencie zatrzymania się przed półką pełną różnych trunków spełniających te same kryteria.

WinSpiracje pozwalają uzyskać opis wina i rekomendacje dla konkretnego produktu (baza rekomendacji będzie rozwijana wraz z przyrostem liczby Użytkowników aplikacji). Wystarczy tylko zeskanować kod kreskowy bądź wpisać nazwę trunku. Poza tym do bazy win można dodawać swoje polecenia, a w kolejnej iteracji produktu będzie można śledzić profile innych użytkowników aplikacji mających np. gust podobny do naszego.

Aplikację można pobrać tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.money.winspiracje&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsInBsLm1vbmV5LndpbnNwaXJhY2plIl0

tagi:

Komórki Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również