Polecamy na prezent...


Withings Pulse – monitor aktywności i snu

autor: Anna Paczuska dodane: 19 września 2013

0


Withings Pulse dokładnie mierzy liczbę postawionych kroków, liczbę postawionych kroków podczas drogi pod górę (nie tylko podczas wchodzenia po schodach), przebyty dystans oraz spalone kalorie.

Dodatkowo, w trakcie treningu, możliwe jest ustawienie pomiaru dystansu oraz czasu, który użytkownik rzeczywiście poświęcił na pokonanie danego odcinka. To niezwykle przydatna funkcja na przykład dla osób, które trenują biegi długodystansowe. Monitor ma również funkcję pomiaru tętna w czasie rzeczywistym. Wystarczy przyłożyć palec do tylnej części obudowy i odczekać kilka sekund, aby otrzymać dokładny wynik.

Pulse to również monitor snu. Wystarczy umieścić go w opasce, którą zakłada się na noc, by rano móc sprawdzić dokładnie, ile czasu się spało, dowiedzieć się, jaka jest zależność między płytkim a głębokim snem i w końcu – uzyskać informacje dotyczące jego jakości. Withings Pulse synchronizuje się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS. Dodatkowo, monitor aktywności współpracuje z ponad setką aplikacji fitnesowych, pozwalając swoim użytkownikom na pełną kontrolę tego, co jedzą i jak ćwiczą.

Wbudowana funkcja ustawiania dziennych celów to dodatkowy argument dla wszystkich, którym czasem brakuje motywacji. A jeśli chce się zobaczyć swoje postępy z ostatnich 10 dni, wystarczy przesunąć palcem po ekranie Pulse’a. W zestawie znajdują się: Withings Pulse, silikonowo-metalowy klips, opaska, kabel ładujący micro-USB/USB i krótka instrukcja.

tagi:

Gadżety Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również