Polecamy na prezent...


WNRT-633: bezprzewodowy router z prędkością transferu do 300 Mb/s

autor: Anna Paczuska dodane: 2 września 2013

0

Instalując WNRT-633, jako centralny punkt sieci domowej, połączymy komputery i urządzenia mobilne w szybką sieć, umożliwiając dzielenie się dostępem do szerokopasmowego Internetu. Cztery wbudowane porty LAN 10/100/1000Base-T pozwalają na podłączenie dodatkowych urządzeń do istniejącej sieci bezprzewodowej.

Gigabitowe porty ethernetowe są rozwiązaniem, które pozwala na zwiększenie szybkości komunikacji w sieciach LAN. Dzięki dziesięciokrotnie większej przepustowości, niż istniejące rozwiązania 100 Mb/s, WNRT-633 w pełni wykorzystuje funkcjonalności bezprzewodowego standardu 802.11n, eliminując wąskie gardło tradycyjnego przewodowego połączenia.

WNRT-633 obsługuje standard IEEE 802.11n, a anteny w technologii 2T2R MIMO, zapewniają najwyższą szybkość i lepszy zasięg sieci bezprzewodowej z przepustowością do 300 Mb/s przy pobieraniu i wysyłaniu danych. Prędkość nadaje się do stabilnego strumieniowania filmów w jakości FullHD, grania w gry on-line, komunikacji VoIP i pobierania danych w tym samym czasie. Urządzenie jest również zgodne ze standardami 802.11g i 802.11b, dlatego nie ma konieczności wymiany posiadanych urządzeń sieciowych. Wystarczy podłączyć się do WNRT-663, a użytkownicy mogą natychmiast korzystać z szybkiej sieci bezprzewodowej.

WNRT-633 obsługuję funkcję NAT i pozwala wielu użytkownikom na dostęp do Internetu za pomocą jednego adresu IP. Wspiera przekierowanie portów i DMZ dla sieci PC LAN, działając jako serwer aplikacji. Ponadto firewall chroni przed nieautoryzowanym dostępem i atakami DoS z Internetu. WNRT-633 zapewnia też filtrowanie IP/MAC/URL i zapobiega możliwym atakom hakerów.

tagi:

Peryferia wykop blip flaker buzz

Zobacz również