Polecamy na prezent...


Yarvik Tab250: niewielki tablet z ekranem pojemnościowym

autor: Anna Paczuska dodane: 9 września 2011

0

W rodzinie tabletów marki Yarvik pojawił się właśnie nowy model pojemnościowa, multi-touch), procesor taktowany zegarem 1 GHz i system operacyjny Android w wersji 2.3 (Gingerbread).

Połączenie wydajnych podzespołów i niewielkich rozmiarów czyni Tab250 propozycją dla użytkowników mobilnych, którzy z tabletu chcą korzystać nie tylko w domu, ale także w szkole, pracy, czy podczas podróży. Najnowszy produkt Yarvik doskonale sprawdzi się jako urządzenie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, czytania e-książek, uruchamiania gier, słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Co ważne, urządzenie wyposażone jest w złącze mini HDMI – możemy więc bez problemu podłączyć je np. do telewizora. Jest to o tyle istotne, że Tab250 bez problemu odtwarza wideo HD 720p – a takie filmy najlepiej wyglądają na dużym ekranie telewizora.

Atutem tabletu jest 7-calowy ekran LCD doskonałej jakości. Wyświetlacz charakteryzuje się rozdzielczością 800×480 pikseli i wykonany jest w technologii pojemnościowej (z obsługą multi-touch). Konfigurację uzupełniają: wydajny procesor ARM11, taktowany zegarem 1 GHz, 256 MB pamięci RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci Flash (dzięki czytnikowi kart microSD, pamięć można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB).

Urządzenie wyposażone jest również we wbudowaną kamerę internetową (która przyda się do korzystania z wideo-chatów), miniUSB (z funkcją Host – do zestawu dołączony jest odpowiedni przewód) oraz standardowy port słuchawkowy 3,5 mm.

Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3 (Gignerbread). Urządzenie mierzy 198 x 127 x 12 mm i waży ok. 380 g. Jego cenę ustalono na 599 zł.

tagi:

PDA i GPS wykop blip flaker buzz

Zobacz również