Polecamy na prezent...


Zamek na odcisk palca

autor: Anna Paczuska dodane: 21 maja 2013

0

Zamki biometryczne niegdyś kojarzyły się głównie z biurowcami i obiektami użyteczności publicznej. Teraz możemy czerpać korzyści z nowych technologii także we własnym domu czy mieszkaniu. Zamek umożliwiający dostęp do wnętrza poprzez weryfikację odcisku palca to rozwiązanie proste i wygodne w obsłudze, ale przede wszystkim bezpieczne.

YDR 4110 to zamek biometryczny marki Yale. Urządzenie posiada wbudowany czytnik linii papilarnych, który skanuje i weryfikuje odcisk palca użytkownika. Następnie porównuje go z wzorcami zgromadzonymi w bazie i w przypadku zgodności – szybko otwiera drzwi za pomocą impulsu elektronicznego. Ponadto model YDR 4110 posiada możliwość otwierania drzwi za pomocą numeru PIN składającego się od 6 do 12 cyfr.

Dla większego bezpieczeństwa użytkowników zamek elektroniczny wyposażono w funkcje alarmowe. W przypadku próby zniszczenia urządzenia lub drzwi włącza się alarm, którego natężenie sięga 80 dB. Zamek posiada także funkcje automatycznego zamykania. Urządzenie wykrywa domknięcie skrzydła i natychmiastowo rygluje drzwi.

Wymiary urządzenia wynoszą: 19 mm x 65 mm x 160 mm.

Cena: 1598 zł

tagi:

Gadżety wykop blip flaker buzz

Zobacz również