Polecamy na prezent...


Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA350

autor: Anna Paczuska dodane: 21 maja 2013

0

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA350 cechuje się budową zapewniającą izolację akustyczną, dzięki czemu do użytkownika korzystającego ze słuchawek, nie docierają zewnętrzne hałasy.

Płaski kabel o długości 1,2 metra zakończony 4-stykową pozłacaną wtyczką 3,5 milimetra, dzięki swej nieplączącej się konstrukcji, ogranicza szumy kontaktowe, poprawiając tym samym jakość dźwięku docierającego do uszu słuchacza.

Creative Hitz MA350 stworzony został z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, dlatego też nie tylko daje możliwość słuchania muzyki czy odtwarzania plików video na smartfonach, ale wspiera również podstawową funkcję tego typu urządzeń, a zatem rozmowy telefoniczne. Najnowszy zestaw słuchawkowy Creative wyposażony został w ergonomiczny mikrofon wbudowany w kabel słuchawek. Obsługiwany jest on jednym przyciskiem, pozwalającym na odbieranie i kończenie połączeń, a także na sterowanie muzyką odtwarzaną na smartfonach czy tabletach, niezależnie od systemu operacyjnego, z którego korzystają.

Wzmocnione basy zapewniają przetworniki neodymowe o średnicy 9 milimetrów, dzięki którym uzyskane zostaje imponujące brzmienie muzyki, przy jednoczesnym zachowaniu czystości dźwięku podczas rozmów.

Słuchawki Hitz MA350 dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: czerwono-białej, czerwono-czarnej, zielono-białej i niebiesko-czarnej. W zestawie znalazły się również 3 pary wkładek dousznych w rozmiarach S, M i L, tak by każdy użytkownik mógł wybrać najbardziej komfortową dla siebie postać słuchawek.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA350 dostępny będzie w czerwcu 2013 roku. Jego cena wyniesie 159 PLN.

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również