Polecamy na prezent...


Złote słuchawki Skullcandy Lowrider Gold

autor: Anna Paczuska dodane: 27 sierpnia 2011

0


Dzięki specjalnej edycji słuchawek Skullcandy Lowrider Gold można poczuć się jak mityczny król Midas, który według legendy zamieniał w złoto wszystko, czego dotknął.

Słuchawki Skullcandy Lowrider Gold są solidnie wykonane, a przy tym lekkie. Elementy ruchome zostały połączone za pomocą metalowych nitów. Charakterystyka brzmienia sprawia, że nowa seria szczególnie dobrze sprawdza się przy słuchaniu muzyki rockowej i punkowej. To ulubione gatunki deskorolkarzy zza oceanu, którzy wypromowali markę Skullcandy na całym świecie.

Po zdjęciu słuchawek Lowrider Gold użytkownik może złożyć je “w kulkę” dzięki nowatorskiemu systemowi składania pałąka i ruchomym głośnikom. To znaczące ułatwienie dla osób, które chcą schować zestaw do torby po przyjściu do szkoły, na uczelnię lub do pracy. Złożone słuchawki zajmują mało miejsca i nie ma obawy o to, że się połamią lub zniszczą. Możliwość odchylania głośników pod kątem 90° to wygodne rozwiązanie znane ze stylu didżejskiego. Umożliwia słuchanie muzyki jednym uchem bez potrzeby zdejmowania całego zestawu z głowy. Średnica głośnika wynosi 40 mm, zaś długość kabla 1,2 m. Zestaw pracuje z częstotliwością 100-18 000 Hz i mocą 400 mW. Impendancja wynosi 32 ohms. Pokryty złotem wtyk ma średnicę 3,5 mm.

Cena: 179,90 zł

tagi:

Audio wykop blip flaker buzz

Zobacz również