Polecamy na prezent...


Złoty iPhone 5

autor: Anna Paczuska dodane: 5 listopada 2012

1

Firma iGold zajmująca się uszlachetnianiem ekskluzywnych przedmiotów, poszerzyła swój asortyment złotych iPhone’ów, o 24-karatową złotą edycję iPhone’a 5.

iPhone jest oferowany w dwóch złotych wykończeniach: satyna matowa i wysoki połysk. Klient ma wolny wybór koloru telefonu, pomiędzy czarną a biała wersją. Na specjalne życzenie jest możliwe wygrawerowanie dowolnego napisu bądź znaczka na tylnej stronie obudowy.

Złoto jest znacznie mocniejszym tworzywem od aluminium. Uszlachetniamy, dzięki najnowszej technologii w kilkustopniowym procesie kilkoma warstwami prawdziwego 24-karatowego złota, co zapewnia trwałość i jakość całego sprzętu. Złoto dodatkowo zostaje pokryte przezroczystą warstwą ochronną, co pozwala na długą radośd z tego klejnotu. Proces uszlachetniania jest bardzo pracochłonny i trwa około 14 dni.

Ceny zaczynają się od 8900 zł za 16GB wersję. iPhone 5 Gold posiada roczną gwarancję, tak samo jak pozłocenie. Do zestawu dołączamy również certyfikat autentyczności pozłocenia prawdziwym 24-karatowym złotem.

tagi:

Apple Gadżety Komórki Lifestyle wykop blip flaker buzz

Zobacz również